Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Szkółka IGLAK

Drzewko iglaste ozdobne

Szkółka IGLAK
Renata i Sławomir Banasiak

Jesteśmy właścicielami szkółki zajmującej się uprawą i sprzedażą roślin ozdobnych na powierzchni 2,5 ha. Specjalizujemy się w produkcji wielu gatunków roślin iglastych i liściastych. Oferowane przez nas rośliny są najwyższej jakości, ponieważ wykonujemy swoją pracę z pasją i poświęceniem. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu różnorodny asortyment drzew oraz roślin iglastych i liściastych, które będą z pewnością wspaniale zdobiły Wasze ogrody.

Zawsze służymy radą na temat ich uprawy. Odwiedź nas, pomożemy ci wybrać najładniejsze i najtrwalsze rośliny do twojego ogrodu.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Gwarantujemy najwyższą jakość roślin w konkurencyjnych cenach.POZNAJ OFERTĘJAK DOJECHAĆ

Ponad 22 lata doświadczenia, które procentują.

Swoją działalność prowadzimy od 1995 roku starając się urozmaicić asortyment wprowadzając nowości. W ciągu tych lat udało nam się zdobyć wielu stałych, zadowolonych klientów, którzy powracają do nas co roku aby uatrakcyjnić naszymi roślinami swój ogród. W drzewka i krzewy chętnie zaopatrują się u nas centra ogrodnicze jak i ogrodnicy, projektanci ogrodów i terenów zieleni miejskiej. Przez okres ostatnich kilkudziesięciu lat przybywa ich z roku na rok z odległych zakątków kraju jak i z zagranicy.